RSS
piątek, 31 maja 2013

Taki stan, że jestem, a jakby mnie nie było, zniknąć by chciało się.

18:22, fisz-ka
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 maja 2013

Może to tylko hormony buzowały, bo od jakichś dwóch dni lepiej i jakby wewnętrzne pogodzenie się z tym, że poprzednie życie już nie wróci, nie ma magicznego przycisku "cofnij do tyłu", jest to, co teraz i lepiej dla mnie będzie jeśli się z tym pogodzę i zacznę się  w tym odnajdywać.

Bo jeśli pomyślę, że miałabym trwać tam i nie przeżyć tego co teraz, nawet tych jazd i nerwów, to jednak wybieram teraźniejszość.

Mimo ciemności, która wciąż we mnie siedzi.

20:01, fisz-ka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 maja 2013

Tłumaczę sobie, że nawet w tej chujowej sytuacji, w jakiej obecnie jestem są pozytywy, bo dowiedziałam się paru nowych rzeczy o sobie, byłam odważna (fakt płacę teraz za odwagę).

Brak planu B, rozpacz.

22:09, fisz-ka
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 16 maja 2013

Nie da się ukryć, coś tąpneło i nie chce wrócic na swoje miejsce.

Potrzebuję lekarza.

20:58, fisz-ka
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 maja 2013

A dziś niespodziewanie Karma i telefon, który świadczy o tym, że wszystko jest jeszcze możliwe, że nic nigdy do końca nie jest ostateczne, że są nowe możliwości i drogi zawsze inne.

.

.

Śnię oczy osoby, o której zapominam, budzę się z nieprzyjemnym uczuciem w środku, mózg nadal pamięta, moje zapominanie też nie będzie ostateczne?

21:30, fisz-ka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 14 maja 2013

Mimo to nie mszczę się, tylko sypiam obficie, każde skurwysyństwo zweryfikuje życie.

18:13, fisz-ka
Link Dodaj komentarz »
środa, 08 maja 2013

“Quitting a job is not so difficult after all, I discovered. Once you make up your mind to get rid of something, there’s very little you can’t discard. No - not very little. Once you put your mind to it, there’s nothing you can’t get rid of. And once you start tossing things out, you find yourself wanting to get rid of everything. It’s as if you’d gambled away almost all of your money and decided, What the hell, I’ll bet what’s left. Too much trouble to cling to the rest.”

— Haruki Murakami - Man-Eating Cats (Blind Willow, Sleeping Woman)


...

“I think too much. I think ahead. I think behind. I think sideways. I think it all. If it exists, I’ve fucking thought of it.”
— Winona Ryder


...

"Please think of me like an endangered species and just observe me quietly from far away. If you try to talk to me or touch me casually, I may get intimidated and bite you. So please be careful."

— Haruki Murakami at his first public appearance in 18 years today in Kyōto


 

Pozbywam się poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, dekonstrukcja, rekonstrukcja.

21:39, fisz-ka
Link Dodaj komentarz »